GRAPHIC DESIGNER trainee

Téged keresünk, ha:

- tervezőgrafika, media design vagy animáció szakon tanulsz
- kitartó és lelkes vagy
- otthon vagy az Adobe világában
- ismered a piaci trendeket, de nyitott vagy az újdonságokra és új ismeretek elsajátítására is
- proaktív vagy és vannak ötleteid, illetve elég bátor vagy, hogy ezeket fel is vállald
- éppen szakmai gyakorlati helyet keresel, vagy szívesen dolgoznál a tanulmányaid mellett

Feladatok:

- a kreatív csapat és mentorod támogatása
- grafikai tervezés és gyártás kommunikációs projektek esetén (webdesign, arculat, social media tartalmak, élő és digitális eseményekhez kapcsolódó grafikai feladatok, alapszintű html/wordpress feladatok, stb.)
- kreatív ötleteid megosztása brainstormingok keretében

Előny, ha:

- heti 40 órában tudsz gyakorlaton részt venni
- van már korábbi munkatapasztalatod
- magabiztosan beszélsz és írsz angolul
- érdeklődsz a 3D tervezés iránt és készítettél már rövidebb animációkat
- láttál már videószerkesztőt
- érdekel az ügynökségek világa

Amit ajánlunk:

- hosszútávú karrierépítési lehetőség
- folyamatosan fejlődő, lendületes, fiatal, támogató csapat
- pörgős projektek, változatos szakmai kihívások
- rendszeres csapatépítések

Ha tetszik, amit látsz, jelentkezz a work@helloagency.hu e-mail címen egy cv-vel és egy motivációs levéllel!