EVENT Account manager

Téged keresünk, ha:

  • már van rendezvényszervezési tapasztalatod (minimum 3 év) és új kihívásokra vágysz
  • jó vagy ügyfélkapcsolat-építésben és -megtartásban is
  • van tapasztalatod komplex rendezvények lebonyolításában
  • a multitasking nem okoz problémát
  • nem csak szummázni tudsz az Excelben
  • önállóan tudsz prezentálni
  • annyira proaktív vagy, hogy már tegnap jelentkeztél hozzánk

Feladatok:

  • kiemelt kapcsolattartás a rád bízott ügyfelekkel
  • komplex rendezvényszervezési feladatok ellátása a folyamat elejétől kezdve a pénzügyi zárásig
  • a piac és az ügyfelek igényeinek folyamatos figyelése
  • árajánlatok készítése, az adott projektek lebonyolítása
  • és még sok más dolog, de ha tapasztalt vagy, ezt úgyis tudod ;)

Előny, ha:

  • van ügynökségi tapasztalatod, vagy dolgoztál már rendezvényhelyszínen/szállodában
  • nyitott vagy a kommunikációs szakmára és az integrált kommunikációs projektekre
  • az angol nyelvet beszéled
  • van jogosítványod és tudsz is vezetni

Amit ajánlunk:

  • versenyképes fizetés és hosszútávú karrierépítési lehetőség
  • részvétel jelentős márkakampányok kivitelezésében
  • juttatási csomag, beleértve a bónuszprogramokat, a lojalitás- és munkavállalói kiegészítéseket
  • stabil, pezsgő munkahely, hibrid munkavégzés, kutyabarát iroda

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel a work@helloagency.hu e-mail címen tudsz.
Kérjük, hogy a levél tárgyában jelöld meg a pozíciót, amire jelentkezel!