DIGITAL MARKETING trainee

Téged keresünk, ha:

  • kommunikáció, vagy marketing szakon tanulsz/tanultál és szeretnél az ügynökségi világban gyakorlati tapasztalatot szerezni
  • jártas vagy a social media felületek kezelésében
  • ismered a hírlevél küldő rendszereket (pl. Mailchimp)
  • nem riadsz meg az egyszerűbb és komolyabb képszerkesztők kezelésétől sem (pl. Canva, Photoshop)
  • a Google Analytics-et felhasználói szinten kezeled
  • nagyon jól kommunikálsz/írsz nem csak magyar, de angol nyelven is
  • kitartó és lelkes vagy
  • nem ijedsz meg a multitaskingtól
  • proaktív vagy és vannak jó ötleteid, amiket bátran meg is osztasz

Feladatok:

  • az account- és kreatív csapat napi munkájának támogatása
  • részvétel digitális kommunikációs kampányok tervezésében és megvalósításában
  • social media felületek kezelése
  • teljesítményriportok készítése
  • közreműködés weboldalak készítésében és tartalomkezelésében
  • hírlevelek készítése, projekt menedzsmentje

Előny, ha:

  • vannak html ismereteid és/vagy cms rendszerek kezelésében van tapasztalatod
  • heti 40 órában tudsz nálunk dolgozni (de minimum szükséges a heti 25 óra)
  • van már korábbi munkatapasztalatod

Amit ajánlunk:

  • hosszútávú karrierépítési lehetőség és személyre szabott mentorprogram
  • folyamatosan fejlődő, lendületes, fiatal, támogató csapat
  • pörgős projektek, változatos szakmai kihívások
  • rendszeres csapatépítések
  • nyitott, elfogadó szervezeti kultúra
  • kutyabarát iroda slightly smiling face
Jelentkezz a work@helloagency.hu e-mail címen egy cv-vel és egy motivációs levéllel!