CREATIVE manager/strategist

Téged keresünk, ha:

- dolgoztál ügynökségnél kreatív / kreatív stratéga pozícióban
- imádsz ötletelni és komplex stratégiában gondolkodni
- szereted megismerni a brandeket és elmélyülni bennük
- önállóan tudsz prezit összerakni és azt jól elő is tudod adni
- elég jól írsz és copywriter tapasztalatod is van
- motivál, ha láthatod megvalósulni az eredeti ötleteidet
- szeretsz folyamatosan fejlődni, inspirálódni és érdeklődsz az aktuális trendek iránt

Feladatok:

- kreatív koncepciók és stratégia kitalálása, megtervezése, elkészítése és projektmenedzsmentje a kommunikáció több területén: stratégiatervezés, digitális és social megoldások, eventek terén egyaránt, illetve ezen területek összehangolása az adott komplex koncepciónál
- ügyfélprezik készítése (szövegírással) és előadása
- projektmenedzsment: több terület támogatása és a projekt követése (account, digital, social, visual), ellenőrzése
- tender anyagok összeállításában való részvétel

Előny, ha:

- magabiztosan beszélsz és prezentálsz angolul

Amit ajánlunk:

- változatos, izgalmas projektek és ügyfelek
- kutyabarát munkahely, terápiás simogatásokkal
- kellemes irodai környezet, sok nevetéssel és jó hangulattal, de hagyunk teret az otthoni munkavégzésnek is

Ha tetszik, amit látsz, jelentkezz a work@helloagency.hu e-mail címen egy cv-vel és egy motivációs levéllel!