ACCOUNT trainee

Téged keresünk, ha:

- marketing, kommunikáció, vagy turizmus szakon tanulsz
- jól kommunikálsz, kitartó és lelkes vagy
- magabiztosan beszélsz és írsz angolul
- a pörgés mellett imádod az excel táblázatokat és szereted a komplexebb feladatokat is
- nem ijedsz meg attól, hogy egyszerre több dolgot kell csinálnod
- proaktív vagy és vannak ötleteid, illetve elég bátor vagy, hogy ezeket fel is vállald
- éppen szakmai gyakorlati helyet keresel, vagy szívesen dolgoznál az egyetem mellett

Feladatok:

- az account team és mentorod támogatása
- aktív részvétel a kommunikációs kampányok, élő és digitális események, kreatív megoldások kitalálásában és megvalósításában
- projekt részfeladatok menedzselése az ajánlatoktól a számlázásig, mentorod irányításával/segítségével
- aktív részvétel a kreatív brainstormingokon

Előny, ha:

- heti 40 órában tudsz nálunk dolgozni
- van már korábbi munkatapasztalatod
- van már B kategóriás jogsid, vagy legalábbis tervezed, hogy megcsinálod

Amit ajánlunk:

- hosszútávú karrierépítési lehetőség és személyre szabott mentorprogram
- folyamatosan fejlődő, lendületes, fiatal, támogató csapat
- pörgős projektek, változatos szakmai kihívások
- rendszeres csapatépítések

Ha tetszik, amit látsz, jelentkezz a work@helloagency.hu e-mail címen egy cv-vel és egy motivációs levéllel!